Слънцето през февруари ни даде обещание, че пролетта е съвсем близо. Най-добрият начин да я поканим, е като се погрижим за приповдигнатото си настроение с нова натурална козметика, цветни дрехи и закачливи бижута. На 5-и и 6-и март в Ларгото на София се открива най-пролетното събитие - Mish Mash Fest - Spring edition! Поканен е всеки, който иска да заменика делника с празник и зимното настроение с пролетно!
Днес Ви представяме 6 марки за натурална козметика, на които да заложите без угризения, защото качеството им е гарантирано и е с мисъл както към природата, така и към нас самите.
MyLavanda e семейна компания, отдадена на устойчиво производство на натурална козметика. На Mish Mash Fest – Spring edition ще представят изцяло обновена визия на продуктите си, която ще постави и “новото начало” в развитието на бранда. Колекцията им натурални сапуни “Elementa Terrae” ще бъде преобразена и ще носи духа на пролетта.
Формулите, които създават, са фино балансирани и изградени чрез комбиниране на знания от етноботаниката и съвременни научни изследвания. Използват богата гама от подхранващи растителни масла, екстракти, биологично активни молекули, етерични масла, глини и морски соли, за да създадем една изключително чиста козметика, изцяло носеща жизнената силата на природата.
Има още...
Михаела Грънчарова
Обичам устойчивото във всичко – в начина на живота, в разумното хранене, както и във взаимоотношенията с хората. Харесва ми да чета, но не за да избягам от реалността, а за да намеря начини да я направя по-хубава. Опитвам се да гледам от слънчевата страна на живота с щипка самоирония, усмивка и развълнувани очи.